ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"  
 
ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України" ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"
 
   
 

| рус. |

Центр алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів

Гогунська І.В.

І. В. Гогунська

Директор Центру - академік НАМН, д.мед.,наук, проф., заслужений діяч науки і техніки України Д.І.Заболотний,

Науковий консультант Центру - д.мед.,наук, проф., президент асоціації алергологів України Б.М.Пухлик

Заступник директора Центру - д.мед.,наук Гогунська І.В.

В Центрі надають необхідну консультативну допомогу висококваліфіковані лікарі алергологи - д.м.н., професор Б.М. Пухлик, д.м.н І.В. Гогунська, к.м.н Л.В. Забродська, О.А. Наумова та суміжні спеціалісти: отоларингологи - д.м.н Д.Д. Заболотна, к.м.н. В.І. Нестерчук, Т.В. Смагіна, імунолог - д.м.н., професор О.Ф. Мельников.

Співробітники Центра постійно розробляють і застосовують нові методи діагностики, лікування та профілактики всіх типів алергії будь-якого походження (побутова, пилкова, мікробна, лікарська, харчова та ін.).

У Центрі проводиться лікування наступних алергічних захворювань:
• Лікування сезонного алергічного риніту (поліноз)
• Лікування цілорічного риніту
• Лікування полліпозной риносинусопатії
• Лікування алергічного кон'юнктивіту і рінокон'юнктівіта
• Лікування атопічної бронхіальної астми
• Лікування атопічного дерматиту
• Лікування алергічних контактних дерматитів
• Лікування кропив'янки всіх типів, у тому числі ідіопатичної кропив'янки і алергії на холод
• Лікування ангіоневротичний набряк (набряк Квінке)
• Лікування спадкового ангіоневротичного набряку

Центр володіє фундаментальної базою, що дозволяє проводити весь комплекс діагностичних і лікувальних заходів, що відповідають рівню міжнародних стандартів. Значна частина з лікувально-діагностичних методів розроблені саме співробітниками нашого Центру, які є авторами багатьох книг і наукових статей з проблем алергії та її лікування. Ці методи унікальні і доступні тільки в Інституті отоларингології.

Обстеження та лікування дозволяє пацієнтам не тільки позбутися від проявів алергії сьогодні, але й запобігати їх надалі, не потребуючи постійному прийомі ліків. Наші нові методи лікування та профілактики алергії дозволяють знизити або взагалі усунути вплив алергенів і залежність пацієнтів від них.

Наші фахівці щорічно обмінюються досвідом з лікарями і вченими України, Росії і зарубіжних країн, беруть участь у роботі наукових конгресів і конференцій. Наші алергологи є членами таких організацій, як РААКІ, EAACI, AAACI (європейська та американська академії алергології), та інших.

Великий досвід роботиї, оцінка самих мінімальних проявів хвороби дозволяють нашим лікарям вчасно і вірно розпізнати стадію алергічного захворювання, і скласти ефективну програму лікування.

Лікарі алергологи Центру завжди уважно і детально проводять збір анамнезу з метою виявлення справжньої причини захворювання, і не тільки переконати провести алергологічне обстеження, але і пояснити результати досліджень, і механізми дії всіх призначених методів лікування, вселити довіру до проведеної терапії.

Одним з головних завдань лікаря-алерголога є виявлення причини алергії - алергену. Для цього до початку лікування проводиться спеціальне алергологічне обстеження. За його результатами даються поради щодо проведення елімінаційних заходів (як захиститися від дії алергену), а також призначається лікування, що дозволяє купірувати гострий процес або ліквідувати загострення хронічної алергічної хвороби.

Ми застосовуємо найбільш безпечні медикаментозні засоби, в нашому аллергоцентрі пацієнтам доступні новітні препарати завдяки взаємодії наших вчених з провідними зарубіжними і вітчизняними розробниками.

При деяких захворюваннях, наприклад, полінозі, дуже важливо проведення лікування, що дозволяє знизити чутливість до пилку рослин. Алерген-специфічна терапія в нашому ценрт дозволяє пацієнтам надовго забути про необхідність приймати ліки від алергії, часто дозволяє усунути гормональну залежність.

Пацієнт і його лікуючий лікар можуть отримати поради щодо проведення раціональної медикаментозної терапії при наявності лікарської алергії в анамнезі.

У нашому розпорядженні новітні лікарські препарати, що дозволяють відновити нормальні імунологічні реакції і розірвати порочне коло алергії. У лікуванні бронхіальної астми ми активно використовуємо небулайзерну терапію з новітніми небулайзерами і інгаляторами, що забезпечують тривалий контроль над астмою і відновлюють систему дихання

У клініці запроваджена найбільш ефективна з існуючих методик лікування алергії: алерген-специфічна імунотерапія. Пацієнтам доступні класична і прискорена схеми десенсибілізації з використанням лікувальних алергенів останнього покоління у вигляді ін'єкцій і драже. Вони дають ефективність у понад 95% пацієнтів, дозволяючи позбавитися від гіперчутливості до алергенів, особливо при алергії на пилок.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті
Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів
http://allergology.kiev.ua/
 
 

© 2012, ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"